Підтримай кампанію проти дискримінаційного законопроекту № 8711!

Законопроект № 8711 розробили й проштовхують ті ж самі "моральні авторитети", які минулої осені намагалися ввести тотальний контроль ЗМІ та інтернету через проект змін до закону "Про захист суспільної моралі".  Ці не дуже поважні люди - не більше ніж політичні популісти, які намагаються пролізти до складу наступного парламенту, спекулюючі на ксенофобських настроях більшості українців. Люди без совісті, світогляд яких звужений до жаги залишитися при владі у будь-який спосіб. 

Пропонована акція важлива для того, щоб довести всім недодепутатам, що подібні спекуляції більше не мають сенсу, що людей зі сдоровим глуздом, поділяючих цінности демократії та гуманізма в країні достатньо для того, щоб покласти край дешевому політичному популізму.

Отже, всім хто стурбований розглядом відверто гомофобного законопроекту №8711, яким пропонується узаконити дискримінацію представників ЛГБТ-спільноти, пропонуємо долучитися до кампанії звернень до лідерів парламентських фракцій та Голови парламенту, Уповноваженої з прав людини та секретаріату президента України з вимогою зняти з розгляду цей ганебний законопроект.

 
Для цього вам буде потрібно лише завантажити  зразки звернень, підписати їх та надіслати факсом а краще звичайною поштою адресатам, контакти яких ви знайдете за наступними посиланнями:
 
 
Секретаріат Голови Верховної Ради:
Розгляд законопроекту запланований на 19-20 червня. З огляду на це, ми маємо надіслати листи не пізніше 18 червня цього року.
 
Наперед дякуємо всім, хто виявить бажання долучитися до цієї кампанії!