Жінка за кермом - до розлучення і порнографії?

Логіка борців за мораль для нормальної людини лишається незбагненною. За тим самим принципом українські моралісти стверджують, що вільний інтернет-простір перетворить молодше покоління на збочених психів. 

"Зняття заборони на водіння машин для жінок в Саудівській Аравіїпризведе до втрати цнотливості, зростання проституції, порнографії, гомосексуальності та розлучень". Такий висновок міститься в доповіді,поданій на розгляд консультативної асамблеї - Меджлісу аш-Шури.

Незважаючи на відсутність формальної заборони водити автомобіль,помічених за кермом саудівських жінок піддають арешту. Активісткижіночого руху неодноразово організовували громадські кампанії із закликом припинити цю практику. Щоразу вони отримували широкий міжнародний резонанс.

Король Абдулла, який проводить обережну політику реформ, поставив це питання перед консультативним органом - у зв'язку з чим і з'явивсядоповідь. Одна з активісток руху за скасування заборони в інтерв'юБі-бі-сі назвала представлений документ "повним божевіллям".

 

Джерело: http://www.unian.net/ukr/news/news-472130.html