Блог пользователя Саша Дворецкая

В Воронеже неонацисты избили противников законопроекта о запрете “пропаганды гомосексуализма”

 В Воронеже избиты участники пикета против федерального законопроекта Российской Федерации о запрете так называемой “пропаганды гомосексуализма”, сообщает воронежский правозащитный сайт Article20.org. Один из организаторов пикета, Андрей Насонов госпитализирован.

Один тато, одна мама? Франція узаконює одностатеві шлюби

 Уряд Франції дав дозвіл на одностатеві шлюби. У першій половині наступного року законопроект має затвердити парламент. Легалізація одностатевих шлюбів була однією з передвиборчих обіцянок президента Франсуа Олланда. Документ не лише узаконює стосунки геїв та лесбійок, а й надає їм право всиновлення.

На Венецианском фестивале разгорается скандал вокруг фильма о влечении католички к Христу

 Австрийский режиссер Ульрих Зайдль заявил, что не станет извиняться перед итальянскими католиками, которые назвали кощунственной сцену в его фильме "Рай. Вера".

Заборонити мультфільми та здоровий глузд

 Стільки всього відбувається, що не встигаєш реагувати та писати про це. Недавно спілкувалась з другом з Посольства Чехії, як завжди розмовляли про сучасну ситуацію, що треба робити для того, щоб такі ситуації як з Олаолу в Луганську були важливіші для дипломатів ніж справа Тимошенко. Обговорювали важливі проблеми, цікаві історії, просто життя в Україні та за її межами.