Правила

 Правил небагато, але вони є. 

  • В мережі є багато ресурсів, де ми можемо пропагувати свої політичні, або релігійні погляди, рекламувати товари та послуги. На цьому ж ресурсі така відкрита пропаганда вважається оффтопом та буде блокуватися. Власно, це є єдиним обмеженням активності користувачів, все інше є скоріше побажаннями ніж правилами.
  • Сайт створено для обговорення проблеми утисків свободи вираження поглядів з боку української влади.  Вітається конструктив у обговоренні цієї теми. Не вітається флуд – велика кількість беззмістовних постів, або коментарів, яки не мають відношення до тематики сайту. Не обіцяємо блокувати флудерів, але залишаємо за собою таке право і застосуємо його у разі крайньої потреби.
  • Розуміємо, що іноді дискусія може бути дуже гострою. Але будемо вдячні вам за стриманість і зважену позицію. Принаймні, намагайтеся)  

Як розміщати інформацію на сайті?

Щоб розміщати статті та повідомлення треба стати зареєстрованим користувачем. Зробити це можна натиснувши відповідне посилання, яке ви знайдете у колонці справа від стрічки новин. Дотримуйтеся підказок, і вже зовсім скоро ви станете користувачем ресурсу і відтоді в тієї ж правій колонці будете бачити кнопку «створити матеріал».  Переходьте за цим посиланням і публікуйте інформацію у доступних розділах сайту. Намагайтеся, щоб зміст повідомлення відповідав тематиці розділу)

Всі відвідувачі сайту, включаючи незареєстрованих, можуть залишати свої коментарі під повідомленнями.

З будь яких питань, що пов’язані з функционуванням сайту будь ласка зв’язуйтеся з представниками координаційної групи за електронними адресами: 

[email protected]    або    [email protected]