Вітаємо Нацкомморалі зі здобуттям "почесної" антіпремії "Будяк року-2009"

10 грудня, в Міжнародний день прав людини, українськи правозахисники оголосили список найбільших порушників прав людини та вручили Антипремію «Будяк року» чиновникам та установам, яки в найбрутальніший спосіб порушували права людини у 2009 році.  До цього "почесного" списку потрапила й Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі.

"У 2009 році Національна  експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі здійснювала систематичні дії, спрямовані на обмеження свободи вираження поглядів. Цього року комісія  прямо або опосередковано заборонила до поширення  фільми, телепрограми та книжки. На думку українських правозахисників, дії Комісії  не обґрунтовані та не пропорційні поставленим цілям", - зазначено в прес-релізі Української гельсінської спілки з прав людини.

Вітаємо  "скромних труженіков" української цензури з заслуженою нагородою. Сподіваємося що й український уряд, й світове співтовариство адекватно оцінить героїчні зусилля НЕК, спрямовані на обмеження свободи вираження поглядів в Україні, і ця екзотична інституція, що не має собі аналогів у цивілізованому світі, нарешті припинить своє існування.