Заборонити мультфільми та здоровий глузд

 Стільки всього відбувається, що не встигаєш реагувати та писати про це. Недавно спілкувалась з другом з Посольства Чехії, як завжди розмовляли про сучасну ситуацію, що треба робити для того, щоб такі ситуації як з Олаолу в Луганську були важливіші для дипломатів ніж справа Тимошенко. Обговорювали важливі проблеми, цікаві історії, просто життя в Україні та за її межами.

Чехія допомогала робити маркування туристичних маршрутів в Криму, а мій друг Любош розказував, як після адміністративної реформи у Бахчисараї ліквідували службу МНС з гірськими рятувальниками. Правильно, у "покращенній" державі нема аварій, нема проблем, а люди в горах не стикаються з надзвичайними ситуаціями. Тількі стабільність та добробут. Чи у вас не так?

Що ж, рятувальники не дуже потрібні, то їм гроші треба платити, рятувати когось, хто в гори поліз... Все тільки задля того, щобдержавний апарат споживав менше, а адміністративна реформа - знову ж для "покращення", і відчувати це потрібно "вже сьогодні".  А от святе діло кормити начебто ліквідовану (п. 7, пп. 7) Президентом  Національну експертну комісію із захисту суспільної моралі. Але вона живіша за всіх - ознайомитись із діяльністю людей, які живуть за податки можна тут - http://www.moral.gov.ua/. Тим часом, коли скорочують структури, які рятують людей, кі дійсно потрібні, ми ж говоримо про привабливість держави, Криму для туристів, розвиток України, європейські цінності. Дивно? 

І не тому, що я з Криму, а гори для нас - це звичайний вигляд горизонту, просто вже набрид такий цинізм влади.

Що ж, тепер на черзі мультики - заборонимо до перегляду два, а дозволимо дивитись три. НЕК попросить ще мільйонів тридцядь з бюджету, з моїх та ваших податків, на існування "експертів" наступного року, і, слідкуючи за "правильною Росією" заборонимо й "Ну, погоді", й просто здоровий глузд. А дітей будемо виховувати та захищати шляхом заборон. Хай звикають.

Тільки от в гори дітей не пускайте... небезпечно, а НЕК тут вже не врятує.

А от пропоную до перегляду свіжесеньке відео мракобєсов: