Блоги

В Воронеже неонацисты избили противников законопроекта о запрете “пропаганды гомосексуализма”

 В Воронеже избиты участники пикета против федерального законопроекта Российской Федерации о запрете так называемой “пропаганды гомосексуализма”, сообщает воронежский правозащитный сайт Article20.org. Один из организаторов пикета, Андрей Насонов госпитализирован.

Один тато, одна мама? Франція узаконює одностатеві шлюби

 Уряд Франції дав дозвіл на одностатеві шлюби. У першій половині наступного року законопроект має затвердити парламент. Легалізація одностатевих шлюбів була однією з передвиборчих обіцянок президента Франсуа Олланда. Документ не лише узаконює стосунки геїв та лесбійок, а й надає їм право всиновлення.

На Венецианском фестивале разгорается скандал вокруг фильма о влечении католички к Христу

 Австрийский режиссер Ульрих Зайдль заявил, что не станет извиняться перед итальянскими католиками, которые назвали кощунственной сцену в его фильме "Рай. Вера".

Заборонити мультфільми та здоровий глузд

 Стільки всього відбувається, що не встигаєш реагувати та писати про це. Недавно спілкувалась з другом з Посольства Чехії, як завжди розмовляли про сучасну ситуацію, що треба робити для того, щоб такі ситуації як з Олаолу в Луганську були важливіші для дипломатів ніж справа Тимошенко. Обговорювали важливі проблеми, цікаві історії, просто життя в Україні та за її межами.

Як відбувався розгляд проекту 7132...

У середу 8 лютого сталася важлива подія - здоровий глузд переміг прихований під маскою моральності політичний популізм - комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації відхилив дуже небезпечний проект закону №7132 "Про захист суспільної моралі". Цей законопроект вже не розглядатиметься парламентом. Як і багато інших важливих подій, це голосування залишилося майже непоміченим суспільством. 

Обережно, ліцензування!!!

Стаття 9 Закону України «Про захист суспільної моралі» № 1296-IV

Нацкомморалі надихає російських законодавців

Російські законодавці протягом двох років уважно і не приховуючи заздрощів спостерігають за діяльністю своїх українських колег. Схоже, експерімент із прийняттям закону України "Про захист суспільної моралі" та створенням НЕК в Росії визнано успішним. Нещодавно Держдума РФ прийняла у другому читанні закон "Про обмеження обігу продукції еротичного та порнографічного характеру". Російськи парламентарі пішли далі депутатів ВР, тим самим кинувши їм черговий виклик. Хто перший? Хто нахабніший?

Вітаємо Нацкомморалі зі здобуттям "почесної" антіпремії "Будяк року-2009"

10 грудня, в Міжнародний день прав людини, українськи правозахисники оголосили список найбільших порушників прав людини та вручили Антипремію «Будяк року» чиновникам та установам, яки в найбрутальніший спосіб порушували права людини у 2009 році.  До цього "почесного" списку потрапила й Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі.

По Украине прокатилась волна негодования

Молчание прервано: Ющенко за Володарского! 

На всеукраинской акции в поддержку Александра Володарского Президент Украины Виктор Ющенко пообещал помочь скандальному художнику! 

Как заявили  организаторы, целью акции была передача петиции в поддержку Володарского и получение комментария от президента Украины.