Підтримаємо звернення медійних організацій
Пропонуємо всім, хто стурбований утисками свободи вираження поглядів в Україні підтримати звернення провідних медійних організацій - Національної спілки журналістів України (НСЖУ), Української асоціації видавців періодичної преси (УАВПП), Індустріального телевізійного комітету (ІТК), Незалежної асоціації мовників (НАМ), Інтернет-асоціації України (ІНАУ) - з вимогою скасування Закону України «Про захист суспільної моралі» та ліквідації, діючої на його підставі Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.
Знайдіть час та символічні гроші, щоб підписати листа на ім’я Голови Верховної Ради та керівників парламентських фракцій (зразок якого Ви знайдете нижче), та відправити його факсом або звичайною поштою на адреси/номера факсів, що вказані нижче.
Зразок Звернення:
*************************************************************
Голові Верховної Ради України
Литвину Володимиру Михайловичу
Керівникам парламентських фракцій:
Партії Регіонів України, Блоку Юлії Тимошенко,
КПУ, Блоку Литвина, Блоку Наша Україна - Народна Самооборона
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5
Громадянина України
(ПІБ, та назва організації – якщо звернення від організації)
(адреса особи/організації, що звертається)
Звернення
Я, _________________________________________________________________________
той, що підписався нижче, підтримую звернення організацій, що представляють українську медіа-спільноту з вимогою ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі та припинення дії Закону України «Про захист суспільної моралі», як такого, що не відповідає критеріям якості, сформульованих у рішеннях Європейського Суду з Прав Людини.
Я вважаю низку положень Закону України «Про захист суспільної моралі» й діяльність Національної експертної комісії з захисту суспільної моралі неконституційними, такими, що незаконно обмежують обсяг прав, гарантованих Конституцією та ратифікованими Україною міжнародними угодами. Невідповідність Закону «Про захист суспільної моралі» та практики його застосування в Україні міжнародним стандартам неодноразово підкреслювалася як українськими, так і міжнародними фахівцями (наприклад, експертом Ради Європи професором Дірком Воорхофом: http://euromediaplatform.org/dgii2004ad1vlopm.html). Я вважаю, що ісування Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі та Закону України «Про захист суспільної моралі» є наступом на свободу вираження поглядів та спробою взяти під контроль громадянське суспільство в Україні.
Я повністю підтримую звернення українських медійних організацій (http://telekritika.ua/news/2010-05-18/53043), та вимагаю від Вас якомога швидше включити до порядку денного Верховної Ради України розгляд питання скасування Закону України «Про захист суспільної моралі» та ліквідації, діючої на його підставі Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.
Про результати розгляду цього звернення прошу повідомити мене у передбачений законом термін на адресу: (вкажіть свою реальну адресу, на яку Ви бажаєте отримати відповідь)
З повагою,
(Зазначте своє Прізвище, Ім'я Побатькові, поставте підпис)
(Вкажіть дату)
*****************************************************************
Адреса, на яку ми надсилаємо листи: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5
Також Ви можете відправити підписаного листа до секретаріатів Голови ВР та керівників депутатських фракцій факсом:
Факси секретаріату Голови Верховної Ради: (044) 255-32-17, 255-25-12, 253-06-53
Факс секретаріату першого заступника Голови Верховної Ради (Адама Мартинюка): (044) 226-28-06
Факси секретаріату заступника Голови Верховної Ради (Миколи Томенка): (044) 254-08-92, 254-07-49
Факси секретаріату фракції Партії Регіонів: (044) 255-25-57, 255-33-00
Факс керівника фракції БЮТ: (044) 255-21-33
Факси секретаріату фракції НУНС: (044) 255-21-36, 255-24-01
Факс керівника фракції КПУ: (044) 255-25-13
Факси секретаріату фракції Блоку Литвина: (044) 255-20-51, 255-20-51
Ті, хто не має часу, грошів, або з якихось інших причин не має можливості відправити звернення факсом, або звичайною поштою, можуть скористатися наступними електронними адресами: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected] , [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected] В такому разі краще відправляти листа вкладеним файлом одразу на всі вказані адреси. Разом з тим маємо попередити, що результативність звернення через електронну пошту значно нижче – в більшості випадків, чиновники просто ігнорують таки листи.