Вимагаємо заборонити порнографію у так званому мистецтві!

Шановні, ви тільки подивиться на це! І ви хочете сказати, що це мистецтво!? Тільки збоченці  можуть побачити в цьому мистецтво -  нормальна, здорова  людина побачить тут звичайнісінький пісюн з яйцями!

 

Ви тільки уявить собі – а якщо ваша дитина натрапить на таке у мережі Інтернет! А уявіть собі, що у Флоренції ця гидота стоїть у «Академії витончених мистецтв» і кожен може прийти та побачити цей, так би мовити, витвір у всій його безсоромній «красі»! Оце і є так звані «європейські цінности»! Це туди, у це кубло розпусти тягне наш народ купка втративших совість відморозків, що іменують себе «владою»!?  Вже давно пора зрозуміти, що ці «цінности» чужі простому українцю, що вони руйнують нашу багатовікову культурну традицію! Зрозуміти і, змивши з себе бруд пропаганди, зробити впевнений вибір на користь цінностей, які ми успадкували від прадідів.

 

Від імені всього нашого трудового колективу червонодупинського АТП №32 ми звертаємося до пана Костицького з вимогою терміново покласти край анархії в Інтернеті. Ми вважаємо що будь яки копії, відеозаписи та фотографічні зображення скульптури «Давид» італійського «митця» Мікеланджело мають бути заборонені та вилучені з обігу на території України у відповідности із пунктом №1 «Критеріїв віднесення друкованої, аудіовізуальної, електронної та іншої продукції, а також переданих та отриманих по комунікаційних лініях повідомлень та матеріалів до продукції порнографічного характеру», а саме:  «…натуралістична, самоцільна демонстрація статевих органів…»

 

Допоможіть врятувати наших дітей від розбещення та розпусти! Бо самим нам це не під силу.

  

З повагою до Вас,

Надія Кобиляка, головний бухгалтер АТП №32.