Заборонити порнографію у так званій архітектурі!

Шановні, хочу поділитися з вами деякими враженнями. Нещодавно мені довелося відвідати Індію. І це страшно. Не буду багато коментувати, ви самі все побачите. Дивиться, це в них такі храми!

 

Всім порядним та розумним людям очевидно, що цей кам’яний сором треба якомога скоріше зруйнувати. Зруйнувати вщент, не залишаючи каменя на камені! А що робить так зване «світове співтовариство»? Воно надає цьому, прости господи, храмовому комплексу охоронний статус, проголошує його світовою культурною спадщиною (http://en.wikipedia.org/wiki/Khajuraho)!

Оце і є справжнє обличчя Заходу. З таким, вибачте, «світовим співтовариством»  моя високодуховна країна не повинна мати нічого спільного! Страшно жити у такому світі. Щоб зберегти незайманою свою унікальну культуру й традиції, ми маємо відгородитися від цього гнилого болота високим муром моралі.

Я пропоную всім порядним людям об’єднатися та підписати звернення до уряду з вимогою відкликати дипломатичні представництва зі всіх «цивілізованих країн» (можна залишити хиба що в Ірані, Північній Кореї та Венесуелі). Також треба якомога швидше розширити повноваження Національної комісії з питань захисту суспільної моралі, створити у структурі НЕК зброєні підрозділи швидкого реагування, один з яких треба негайно послати в Індію щоб очистити світ від цього бруду!

Данило Багнюк

Викладач «основ християнської етики» Підпахвинського Гуманітарного Ліцею №1