ЗАКРИТО ВИСТАВКУ "УКРАЇНСЬКЕ ТІЛО"

 10 лютого 2012 року виставку «Українське тіло» в Центрі візуальної культури НаУКМА, присвячену дослідженню тілесності в українському суспільстві, було закрито за рішенням президента НаУКМА Сергія Квіта. Вхід до галереї наразі зачинено на замок. Сергій Квіт пояснив свої дії таким чином: "Це не виставка, а лайно".

Подібними діями, які ми розцінюємо як неприпустимий акт цензури, з публічної дискусії цілеспрямовано витісняється цілий спектр важливої соціальної та політичної проблематики, унеможливлюючи її критичний розгляд. 

 

На виставці було представлено роботи українських художників Анатолія БєловаЄвгенії БєлорусецьОксани БрюховецькоїОлександра ВолодарськогоМикити КаданаВолодимира КузнєцоваЛюбові МаліковоїЛади НаконечноїМиколи Рідного та багатьох інших.


Сподіваємося, такий необдуманий крок представників університетської адміністрації є наслідком тимчасового непорозуміння. Наразі ми змушені оголосити збір підписів на знак протесту проти художньої цензури в стінах НаУКМА. Вимагаємо від адміністрації НаУКМА повторного відкриття виставки «Українське тіло». Просимо підтримати, залишивши коментар пыд повідомленням та поширити це звернення серед представників художньої та інтелектуальної громадськості.

 

Про виставку "Українське тіло" можна дізнатися тут.
 
Центр візуальної культури НаУКМА