Діємо разом з медійними організаціями України проти утисків свободи вираження поглядів!

Пропонуємо всім, хто стурбований утисками свободи вираження поглядів в Україні підтримати  звернення провідних медійних організацій - Національної спілки журналістів України (НСЖУ), Української асоціації видавців періодичної преси (УАВПП), Індустріального телевізійного комітету (ІТК), Незалежної асоціації мовників (НАМ), Інтернет-асоціації України (ІНАУ) - з вимогою скасування Закону України «Про захист суспільної моралі» та ліквідації, діючої на його підставі Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

 

 

Роздрукуйте та підпишіть від свого імені, або від імені Вашої громадської організації, мистецької або професійної спільноти листа-звернення, зразок якого можна знайти за цим посиланням - http://amoral.com.ua/pidtrimaiemo-zvernennya-mediynih-organizaciy  - та відправте його звичайним листом (краще з повідомленням про вручення) на поштову адресу:  01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5, або факсом, на номери секретаріатів Голови Верховної Ради та керівників фракцій ВР, що вказані під зразком звернення.

 

Знайдіть цей час - без перебільшення можна сказати, що від нашої активності зараз залежить подальша доля демократичних перетворень та розвитку свободи слова в нашій країні.